3D PDF

Generování souborů 3D PDF, které lze prohlížet v programu Acrobat Reader.

Popis

Exportujte 3D PDF soubory přímo z Rhina!

Zásuvný modul 3D PDF for Rhino od společnosti SimLab Soft je určen pro export souborů 3D PDF z Rhina. Tento modul umožní uživatelům sdílet své modely se svými zákazníky, kteří si je mohou prohlížet ze všech stran, aniž byste jim museli posílat modely z Rhina a riskovat jejich zneužití.

3D PDF pro Rhino

Jednoduché použití

Přímo z prostředí Rhina můžete jediným kliknutím exportovat vysoce kvalitní soubory 3D PDF, které můžet sdílet s ostatními uživateli. Soubory 3D PDF lze použít například při korekturách, pokud chcete získat rychlou odezvu od zákazníka, ale zároveň kvůli obavě ze zneužití nechcete dávat z ruky svá původní 3D data (model z Rhina). Zákazníkovi stačí, když bude mít nainstalovaný populární prohlížeč Acrobat Reader, který funguje i jako prohlížeč 3D dat.

Ukázka z modulu 3D PDF pro Rhino

Podporované verze:

Rhino 4.0 (32 bitů)

Rhino 5.0 (32 i 34 bitů)

Nové funkce ve verzi 3.0

  • Skutečná podpora 64 bitů

Všechny komponenty v 64bitové verzi 3D PDF pro Rhino jsou 64bitové, což znamená, že můžete snadno pracovat s mnohem většími a složitějšími modely než dříve.

  • Plovoucí licence

Pracovní týmy nyní mohou využít plovoucí licence pro sdílení 3D PDF pro Rhino po síti.

  • Navrhování šablon

Nově přidaný návrhář šablon umožňuje vytvářet zajímavé šablony, které můžete používat pro 3D PDF export. K dospozici jsou i ukázkové šablony, které si můžete snadno přizpůsobit pro své firemní zvyklosti a produkty.

  • Vložení 3D PDF souborů do HTML

Vložení 3D PDF souborů do HTML

Nový plugin SimLab 3D PDF pro Rhino umožňuje uživatelm sdílet své vygenerované 3D PDF soubory přes web. Uživatelé mohou zvolit libovolnou šablonu pro vygenerování HTML souboru, který obsahuje exportovaný soubor 3D PDF.

  • Slučování souborů PDF

Slučování souborů PDF

SimLab 3D PDF pro Rhino obsahuje nový nástroj pro slučování více souborů PDF. Uživatelé mohou tuto funkci využít například pro přidání čelní stránky s logem společnosti.

Koupit na 3Dshop.cz

Oborová řešení

DIMENSIO nabízí kompletní oborová řešení pro práci ve 3D na platformě modelovacího programu Rhinoceros a jeho zásuvných modulů.