Balík pro Rhino

Všechny CADové převodníky pro Rhino 4.0 jsou nyní v jediném balíku.

Přínosy:

  • načítejte do svého Rhina širokou škálu CADových dat
  • jednoduchá instalace typu "vše v jednom"
  • mimořádně výhodná cena
  • možnost přímého exportu dat do CATIA V4 a V5 (samostatný balík)

Balík převodníků pro Rhino od společnosti Datakit

Designéři a konstruktéři, kteří používají Rhino 4.0, si nyní mohou pořídit kompletní balík s importními a/nebo exportními CADovými převodníky. Cena tohoto balíku je neuvěřitelně výhodná, vždyť některé samostatné převodníky dříve stály více než celý tento balík dohromady. Zákazník si v prvním roce musí objednat údržbu a zaplatit udržovací poplatek ve výši 20% ceny balíku, aby byla zajištěna kompatibilita s upgrady všech CADů na trhu. V dalších letech není udržovací poplatek povinný, ale důrazně ho doporučujeme, neboť bez něj ztratí zákazník přístup k technické podpoře.

Převodníky pro import nativních souborů do RhinaImportní balík obsahuje 9 řešení pro načítání antivních nebo neutrálních souborů Acis, Catia V4, Catia V5, Catia V6 (nové), Inventor, JT, NX, Parasolid, Pro-E nebo SolidEdge do Rhina 4.0. Exportní balík zase nabízí možnost ukládání nativních souborů Catia V4 a/nebo V5. Tyto převosníky jsou dokonalým doplňkem funkčnosti Rhina 4.0. Podporují soubory součástí a sestav (part and assembly) včetně instancí, geometrii, drátový model, sítě a také topologii.

Remy Ratanat, account manager společnosti Datakit k tomuto balíku dodává: "Jedním z poznatků, který jsme si odnesli z našich posledních schůzek s Bobem McNeelem a jeho týmem v Barceloně, bylo to, že musíme naši nabídku ucelit a zjednodušit a prezentovat ji jako 'modul pro výměnu dat pro Rhinoceros'. Abychom našim uživatelům vše usnadnili, rozhodli jsme se pro jedinou instalační proceduru. Věříme, že se tato nabídka stane velice populární."