Modo 501

Popis

Modelujte. Kreslete. Renderujte. Integrovaně a akcelerovaně.

modo - modelujte, renderujte a animujte

modo je jedinečný a k umělcům přívětivý 3D software, který kombinuje modelování, kreslení a renderování do společného pracovního postupu pro tvorbu prvotřídního obsahu pro hry, film a vysílání, grfický design, architektonické a designérské vizualizace a pro výuku a vědecké studie. Když si koupíte modo, můžete ho používat na PC i na Macovi. A nyní modo také nabízí pravé 3D sochařské nástroje, animace a síťový rendering!

Modo - modelováníModelujte!

Modelář moda je nejrychlejší a nejpokročilejší polygonový a subdivision surface 3D modelář na současném trhu. Používá se k modelování čehokoliv od strojírenství přes průmyslový design a architekturu až po organiceké tvary. Nové nástroje pro uchopování, UV a 3D tvarování přináší do tohoto programu ještě více energie.


Modo - kresleníKreslete!

Kreslicí nástroje moda nabízí nejpřirozenější zážitek kreslení ve 3D. Výkon více vláken, vyladěné uživatelské rozhraní, prvotřídní nástroje a možnost kreslit přímo do jakéhokoliv obrázku v Shader Tree udělají z kreslení v modu dětskou hru.


Modo - renderováníRenderujte!

modo je vybaven prvotřídním rendererem, který vytváří úchvatné obrázky a animace -- s fyzikálně věrným osvětlením pro skutečný realismum. Je rychlý a vícevláknový. Pro ještě vyšší výpočetní výkon renderujte v síti počítačů Mac a PCl.


Modo - animaceAnimujte!

Vlastnosti jakékoliv položky v modu můžete animovat v čase. Vytvořte dva různé polhedy kamery a máte animaci průchodu. Animace můžete také importovat z jiného 3D software.


Modo - renderováníTvarujte!

Sochařské nástroje jsou v modu přímo vestavěny. To znamená, že tyto sochařské nástroje můžete použít společne s tradičními modelovacími nástroji - vše ve skutečném 3D prostředí. To navždy změní váš přístup k modelování.


Modo - ergonomiePokročilá ergonomie

Modo je více než jenom souhrn nástrojů a funkcí - je to uživatelsky přívětivé prostředí, které přináší umělcům nevšední zážitek. Na detailech opravdu záleží a postup práce v modu byl vyladěn tak, aby byl co nejplynulejší.


Modo - kdo používáKdo používá modo?

Architekti, průmysloví designéři, obaloví designéři a a vývojáři her patří mezi tisíce těch, kdo používají modo při každodenní práci. Je to skvělá kombinace funkčnosti a vyladěného postupu práce pro aktivní komunitu uživatelů moda.

 

Galerie

Koupit na 3Dshop.cz

Oborová řešení

DIMENSIO nabízí kompletní oborová řešení pro práci ve 3D na platformě modelovacího programu Rhinoceros a jeho zásuvných modulů.