Space Explorer

SpaceExplorer společnosti 3Dconnexion se svým pohodlným a intuitivním ovládáním stává snadným vítězem při volbě 3D vstupního zařízení profesionálů v designu.

Popis

Space ExplorerNejvyšší schopnosti. Cena střední třídy.

SpaceExplorer společnosti 3Dconnexion se svým pohodlným a intuitivním ovládáním stává snadným vítězem při volbě 3D vstupního zařízení profesionálů v designu.

Abyste zároveň posouvali, zoomovali nebo natáčeli scénu stačí přitlačit, přitáhnout, naklonit nebo pootočit ovládací kolečko zařízení SpaceNavigator

Představením nových snadno dosažitelných a předprogramovaných kláves pro konstrukční aplikace se Space Explorer stává pokročilým ergonomickým nástrojem 3D designérů se špičkovým výkonem při ceně střední třídy.

O 50% kliků myší méně. O 30% vyšší produktivita.

Společné používání SpaceExploreru a myši zajistí pro obě ruce přirozený a intuitivní pracovní styl. Jedna ruka řídí SpaceEplorer, umisťuje model, natáčí, posouvá a zoomuje, vše v jednoduchém a plynulém pohybu. Ruka, která ovládá myš zároveň upravuje model a vybírá položky v menu.

Virtuální prodloužení vaší mysli.

SpaceNavigator vás spojí s procesem 3D návrhu. Jeho optické senzory, jemně vyladěné pružinky a ergonomický design vám ve své součinnosti poskytnou nevídanou kontrolu nad modelem a méně rozptylování ovládáním.

Pro snadné ovládání aplikace stačí stlačit, přitáhnout, naklonit nebo pootočit ovládací kolečko.

Klíčové funkce

  • Šest stupňů volnosti optického senzoru
  • Rychlost nastavitelná v předvolbách
  • Komfortní opěrka pro ruku
  • 15 programovacích horkých kláves
  • Připojení: USB, serial
  • Rrozměry 194 x 139 x 58 mm
  • Záruka 3 roky

Co je 3D myš

Je to stejné jako držet 3D model v ruce

Změňte revolučně svoji práci s 3D aplikacemi. Posunujte, zoomujte a otáčejte 3D model nebo kameru, jako byste ji drželi ve svých rukou. Taková míra kontroly nad prostorovým pohybem s tradiční myší a klávesnicí jednoduše není možná. Ať už pracujete se složitými mechanickými sestavami, vytváříte designové 3D modely nebo se jen chcete proletět nad zeměkoulí nebo fantastickými krajinami, popustí 3D myš uzdu vaší fantazie!

Srdcem každé 3D myši od společnosti 3Dconnexion je ovládací klobouček. Můžete jej stlačit, vytáhnout, natočit nebo naklonit pro současné posunutí, otáčení a zoomování 3D modelu nebo scény. Je to stejné jako dramatický nájez kamery ve filmu. Zvyšte tlak pro zrychlení nebo snižte pro zpomalení - vše ovládáte jemnými a přirozenými pohyby.

Ovládání 3D myši

 

Anatomie 3D navigačního zařízení

Všechna naše 3D navigační zařízení vybavena manipulačním kloboučkem, který se pohybuje v 6 stupních volnosti a řídí tak polohu 3D modelu nebo scény. Vyšší typy mají také programovatelná tlačítka, pod která lze namapovat klávesové zkratky různých aplikací a mají také modifikační klávesy pro jednodotykový přístup. Studie ukazuji, že3D modeláři mohou zvýšit svoji produktivitu jednoduše už tím, že společně s použitím myši budou ve své nedominantní ruce držet 3D navigační zařízení.

Dotkněte se a zoomujte

S prstem na ovládacím kloboučku můžete posunovat, zoomovat a otáčet modely a objekty na obrazovce - a to zároveň - bez použití myši. Představte si tu svobodu 6 stupňů volnosti v jediném intuitivním a plynulém pohybu, kterým přesně umístíte svůj 3D model nebo scénu v prostoru.

Jakmile si vyzkousíte 3D navigační zařízení ... uvidíte, že bez něj nemůžete být!

Šetřete čas a klikání myší

Šetřete čas s 3D myší

Ušetřete čas a zdroje, usměrněte průběh své práce. Maximalizujte svoji efektivitu tím, že potlačíte přerušovaní v průběhu práce (navíc pouze s jednou rukou) tím, že využijete integrovaný proces s oběma rukama. Studie ukazují, že použití obou rukou zefektivní vaši práci o 30%.

Galerie

ukázka 1

Související obrázky

Koupit na 3Dshop.cz

Oborová řešení

DIMENSIO nabízí kompletní oborová řešení pro práci ve 3D na platformě modelovacího programu Rhinoceros a jeho zásuvných modulů.