O společnosti

Společnost DIMENSIO s.r.o. vznikla v roce 1997 spojením fyzických osob s bohatou zkušeností s 3D modelováním a vizualizací. Klíčoví představitelé společnosti se v oboru 3D technologií pohybují již téměř 30 let.

Hlavním oborem naší činnosti je prodej, podpora a školení software pro kompletní práci ve 3D s důrazem na řešení přizpůsobená na míru různým oborům. Tato řešení jsou vystavěna na základě 3D modeláře Rhinoceros a jeho zásuvných modulů. Při aplikaci našeho software ve výrobních firmách klademe důraz na začlenění do stávajících procesů zákazníka a na použitelnost vytvořených 3D dat nejen ve výrobě, ale také v komunikaci s dodavateli a odběrateli nebo v marketingu a propagaci výrobku.

Prodejem specializovaného software a hardware naše služby teprve začínají. Naším cílem je, aby zákazník nezůstal sám se svými problémy. Chápeme, že pro mnoho podniků je přechod na 3D konstruování a využití 3D dat při výrobě krokem do neznáma a proto našim zákazníkům poskytujeme předprodejní i poprodejní podporu, konzultace a školení. Svým zákazníkům nabízíme také tvorbu 3D modelů a jejich vizualizaci.

Mezi naše zákazníky patří globální společnosti, malé a střední podniky i soukromé osoby a podnikatelé. Za dobu našeho působení jsme si také vydobyli silnou pozici v akademickém sektoru - námi dodávaný používají či vyučují desítky českých a slovenských škol a počet uživatelů z řad pedagogů a studentů jde do tisíců.

Snažíme se neustále sledovat nové trendy ve vývoji 3D software a hardware a své poznatky chceme předávat svým zákazníkům. Chceme, aby vám využívání našich produktů přineslo úspěch.